نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم تفاهم با همسر

1401
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41298
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عدم تفاهم با همسر

من ۱۱ساله که ازدواج کردم و یه دختر ۷ساله دارم ولی در بیشتر موارد با همسرم تفاهم نداریم قبل از بارداری سر کار میرفتم و زمانی که باردار شدم سرکار رفتن و ترک کردم تا دخترم ۴ ساله شد وبه دلیل اینکه همسرم نمی تونست خواسته های من و تامین کنه با میل خودش مشغول به کار شدم ولی در یه مدت کوتاهی شروع به ناسازگاری کرد و نارضایتی خودش رو با جنگ و دعوا اعلام کرد من مدیر داخلی مهدکودک هستم الان ۳ساله که مهدکودک کوچکی خودم افتتاح کردم مشکل من اینه که همسرم در رفتار و اعمالش ثبات نداره خودش تو این کار به من کمک کرد ولی الان میگه نمیخوام بری وقتی علتش رو میپرسم میگه راضی نیستم به نظر من این دلیل منطقی نیست کلا من و قبول نداره به من امر و نهی میکنه از همه کارهای من ایراد میگیره و به من میگه تو هیچی نمی فهمی و هیچی بلد نیستی و همش من و تو هر زمینه ای مقصر میدونه ازش خواهش کردم به من اجازه بده که من یک سال دیگه کار کنم اولش گفت نه بعد دوباره قبول کرد ولی الان بعد از دوسه روز دوباره ناسازگار شده و شروع کرده به دعوا و فحاشی و حتی دست شو رو من بلندهم کرده که حق نداری بری یه چیز دیگه ای که خیلی من و اذیت میکنه اینه که هر وقت دعوا میشه میگه من تو رو نمیخوام از زندگی من برو بیرون من حس خوبی ندارم و همش فکر میکنم که این کارها بهانه است
    من واقعا نمیتونم درک بکنم که چرا میگه نرو چرا دلیل منطقی نداره در ضمن هیچ خرجی هم به من نمیده وقتی هم اعتراض میکنم میگه نه خرجی میدم نه می زارم بری سرکار هر موقع هم که دعوامون میشه جاشو عوض میکنه و میره بیرون من میخوام بدونم واقعا حرف این آقا منطقی هست میشه به من کمک کنید من کارم و دوست دارم و هیچ لطمه ای به زندگیم وارد نمیشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عدم تفاهم با همسر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مورد نیاز می باشد که مشکلات بین شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم از دیدگاهای همسر شما نیز اطلاع پیدا کنیم و در این مسیر هردوی شما را راهنمایی کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. قبل از بارداری شما نیز همسرتان با سرکار رفتن شما مخالف بودند؟
    3. روابط عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
    4. در چه زمان هایی همسرتان رفتار بهتری دارند؟
    5. مشکلات و بحث های شما در مقابل فرزندتان صورت می گیرد؟
    6. واکنش شما در مقابل رفتارهای همسرتان چگونه می باشد؟
    7. چه مقدار به نیازهای عاطفی ف جنسی ، اجتماعی همسرتان توجه می کنید؟
    8. میزان تحصیلات همسرتان چه مقطعی می باشد و آیا ایشان از نظر مالی توانایی ساپورت بیشتر شما را دارند؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد